Servis

Weby

Opravy a údržba
Posouzení
Prezentace
Aplikace
Když máte prezentaci, eshop, nebo jakoukoli aplikaci, uvědomujete si, jak zásadní je pro Vaše podnikání. Vaše společnost, technologie se kterými pracujete, Vaše potřeby a potřeby vašich zákazníků se neustále mění. Mění se také internetové technologie a především designové trendy. Vaše webové stránky musí vypadat moderně a jít s nejnovějšími trendy v oboru. Základní kriteria, jako je obsah, relevance, srozumitelnost, zastoupení Vaší značky udávají obraz Vaší společnosti. Váš web musí být vždy aktuální. Služby jako tahle vám pomohou vyhnout se stresu a těšit se skvělým výsledkům.
Když už jste investovali nemalé peníze do svých stránek, očekáváte, že návštěvnost bude co nejvyšší. Myslíte si, že máte nejlepší webové stránky, jaké jsou možné, ale přesto je web méně navštěvován, než by jste očekávali. Ať tak, či onak, oceníte názor nezávislého odborníka, který může zkontrolovat výkon webových stránek, mobilní připravenost, SEO a bezpečnost. Využijte možnost nechat si posoudit své webové stránky a po té se rozhodnětě, zda podniknete kroky ke zlepšení.
Prezentace (front-end) vašich webových stránek je důležitá. Podle ní se Vaši klienti rozhodují, zda s Vámi budou spolupracovat, nebo odejdou. Celkem často může dojít k poklesu návštěvnosti stránek přesto, že dříve fungovaly perfektně. Může být spousta důvodů proč. Například klient zjistí, že se za jeden rok na Vašm webu nic nezměnilo. Nebo zjistí, že Váš web se špatně zobrazuje na smartphonech, nebo že aplikace používá ještě flash a nebo je obtížně čitelná. Nebo se objevují chyby, když zobrazují Váš web v novém prohlížeči. Mohou být také zklamaní, že služba kterou nabízíte, již není k dispozici nebo je k dispozici za jiných podmínek. Jsem připravem Vám s tímto vším pomoci.
Vývojář webových aplikací, kterého jste najali, jistě učinil vaši aplikaci škálovatelnou. Mohl použít responzivní mřížkový systém, hotovou aplikaci nebo řešení. Nicméně existuje mnoho neočekávaných případů, kdy je třeba opravit webovou aplikaci. Ačkoli každý dnes svá data zálohuje, nehody se stávají a data, funkcionalita a výkon musí být neustále pod dohledem. Kontaktujte mě a dozvíte se více.
Přidání jazyka
SEO
Sledování konverzí
Analýza provozu
Přidání jazyka do existujících stránek nebývá obvykle komplikované, ale nějaký čas to zabere. Mnoho welkých webů podporuje více jazyků a využívá se služeb překladatelských agentur. Může to být složitější pro malé weby. V každém případě je ale výběr z více jazyků nejen základním požadavkem při vstupu na nové trhy, ale poskytuje to stránkám profesionálnější vzhled a především je to lepší pro vyhledávače. Kontaktujte mě pro pomoc s jazyky.
Být na horních pozicích ve výsledcích vyhledávačů je jedním za základních požadavků na webové stránky. Proto je třeba myslet na to, že je nebudou číst jen lidé, ale také vyhledávače. Rozhodně se ale nejedná o úlohu, kdy programátor do stránek něco napíše a pozice ve vyhledvačích se zlepší. SEO je naopak dlouhodobá a náročná práce, kde je zapotřebí spoluúčast všech stran. Vím jak to udělat a nabízím Vám možnost pokračovat v práci, kterou již předchozí programátor nechce nebo nemůže dělat.
Dlouho očekávaný vývoj v analýze provozu je měření konverzí. Zaznamenává všechny kroky a akce, které uživatel provádí na webu spolu s časem, který tam tráví. Nejdůležitější statistikou je procento konverzí, což znamená počet skutečných zákazníků k celkovému počtu unikátních návštěvníků na webu. Tento nástroj se používá před dokončením celého webu.
Úzce souvisí se SEO. Práce, kterou děláte na webových stránkách, nemůže být podložena pouze předpoklady a doměnkami. Je třeba vyhodnotit, zda vaše úsilí vede k výsledku. Naštěstí existuje řada hotových nástrojů, které vám pomohou získat přesné informace o provozu, jakož i další statistiky a parametry webu. Příkladem takového základního nástroje je Google Analytics, ale volba je mnohem širší. Jsou k dispozici placené i bezplatné aplikace. Rád Vám pomohu s jejich výběrem a využitím.

Kód

Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android
Desktopové aplikace
Intranety
Populární operační systém Apple se pohybuje vpřed rychlostí blesku. Apple se pyšní tím, že všichni uživatelé jejich iOS pravidelně aktualizují svůj operační systém. Výhodou je, že vývojáři aplikací mohou spoléhat na nejnovější verzi operačního systému uživatelů, která jim umožňuje snížit počet verzí jejich aplikace. Ale má to i své nevýhody. Po jedné z těchto aktualizací, může vaše aplikace přestat pracovat správně jednoduše proto. že operační systém se změnil způsobem, se kterým vývojáři nepočítali. Díky tomu je neustále nutno kontrolovat a udržovat své aplikace. Nabízím svou službu v případě, že původní programátor z jakéhokoli důvodu přestal spolupracovat.
Naopak, konkurenční a populárnější Android OS je přizpůsoben pro konfiguraci každého telefonu. To musí vývojáři vytvořit několik verzí aplikace pro Android. Ale to jim umožňuje mít jistotu, že aplikace bude fungovat správně na telefonu, kde se ji již povedlo nainstalovat. Přesto když Android vydává novou verzi, možná bude nutno provést některé úpravy aplikace.
Vytvoření a údržba desktopové aplikace je velmi specifická práce. Její množství práce se značně liší. Proto je potřeba více času na stanovení přesného času potřebnéno pro opravu.
Mnoho společností používá intranet jako základní komunikační prostředek v rámci společnosti, ale také jako ukládání společných dokumentů, faktur, pracovních výkazů, kalendářů, jako poštovní klient, nástroj pro správu projektů a tak dále. Úprava intranetu nebo jeho dokonce propojení s váš účetním systémem, může zvýšit vaši efektivitu a snížit náklady. Dokonce i malé zlepšení může způsobit rychlý nárůst výkonu, dokonce se z vás stane důležitý hráč v obchodní soutěži. Mohu Vám ukázat jak.

Proces opravy

Co potřebujete vědět
a jak se to liší od práce na nových projektech
Přesný čas je znám až na konci práce
Odhady a stanovení lhůt pro realizace a plánování projektů s neznámýmým kódem jsou poměrně problematické. Proto vždy účtuji skutečný čas strávený na projektu. Podívejte se na ceny projektů na mém
Ceny oprav jsou vyšší než ceny nového projektu
Je třeba se naučit a seznámit se s neznámým kódem. Modifikace, kterou původní programátor by měl za 10 minut, může mě trvat až čtyři hodiny.
Vždy je lepší kontaktovat původního programátora
Vzhledem k výše uvedeným důvodům doporučuji pracovat s původním programátorem. Ale pokud to není možné, nebo nejste spokojeni s jeho prací, jsem vám k dispozici.